İade Koşulları
www.roimode.com üzerinden satın alınan ürünlerin memnuniyetsizliği halinde, 14 gün içerisinde iptal ve iadesi aşağıdaki koşullar doğrultusunda gerçekleşecektir.
Alıcılar satın almış olduğu ürünü kargo teslimatı esansında kontrol edip, ürünün sağlamlığından emin olduğu takdirde ürünü teslim almak ile yükümlüdürler. Ürünün itirazı kayıt ileri sürülmeksizin teslim alınmış olması ürünün eksiksiz, ayıpsız ve sağlam bir şekilde teslim alındığını gösterir. Aksi bir durumun söz konusu olması halinde kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü teslim almamalıdır.

İade Edilecek Ürün
İade edilecek ürün gıda ürünü ise paketi açılmamış olmalıdır.
Tüm ürün iadelerinde alıcı ürünü eksiksiz ve orijinal faturası ile birlikte göndermekle yükümlüdür.

Kargo Bedeli
150 TL ve üzeri alışveriş yapan alıcılar iade işlemini Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak göndermekle, 150 TL altı alışveriş yapan alıcılar ise kargo ücretini kendileri ödemekle yükümlüdürler. 150 TL ve üzeri alışveriş yapan alıcıların kargolarını anlaşmalı kargo şirketi dışında karşı ödemeli göndermesi durumunda kargoları teslim alınmayacaktır.

Nasıl İptal Edilir ?
https://www.roimode.com/hesabim/siparisler
Linkine tıklayınız, iptal iade etmek istediğiniz siparişin sağındaki butonlardan iade ve iptal işlemleri butonuna basınız. 
İptal & iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin işaretleyip sebebini seçiniz.
İade ve Geri Gönderim Şartlarını okudum, kabul ediyorum.
İşaretleyiniz ve Devam Et Butonuna Basınız

Para İade Süresi
İade havale ise banka hesabınıza, kredi kartı ise kartınıza 3-14 iş günü içerisinde iadesi gerçekleşecektir.

İptal Koşulları
Gönderilmemiş siparişler hiç bir yükümlülük olmaksızın iptal edilebilir. Ödeme şekli havale ise banka hesabına, kredi kartı ise kredi kartına 3-14 gün içinde iade edilecektir.
Aklınıza takılan sorular için info@roimode.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.