roi-mode

Roi Mode Hakkında

Roi Healthy Food restoranı olarak sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getiren herkese lezzeti ve kaliteyi sunmak üzere yola çıktık… Uzun bir hazırlık sürecinin ardından gündelik lezzetlerin, bitki bazlı sağlıklı alternatiflerini oluşturduk ve menümüzü özel lezzetlerle süsledik.

Menümüzde hiçbir hayvansal ürün içeriğine yer vermedik.
Roi Sağlıklı Gıda Restoranı olarak masanıza gelen her şeyi özenle seçtik. Mutfağımızı sadece bizim için üretilen organik ve taze ürünlerden oluşturduk. Tazelik ve lezzet için hiçbir zahmetten kaçınmadık.
Özel üretim bitkisel çaylarımız, alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimizle menümüzü zenginleştirdik. Damağa ve göze hitap etmek her zaman için başlıca hedefimiz oldu. Roi Healty Food, sağlıklı beslenmenin lezzetli yanlarını keşfetmek için sizleri, Alsakcak Valley Hotel’de bekliyor..

Deneyimli Ekibimiz

Ekin Çabuk
Ekin Çabuk

Uğur Saatçi
Uğur Saatçi

Safure Balova
Safure Balova

Alsancak Volley Otel bünyesinde yer alan Roi Sağlıklı Gıda Restoranı bitki bazlı ürünlerle oluşturduğu menüsüyle vegan ve sağlıklı lezzetleri İzmirlilerle buluşturuyor. Roi Sağlıklı Gıda Restoranı sıcak atmosferi, damağa ve göze hitap eden sağlıklı menüleriyle sizleri bekliyor.