Roi Akademi
Çiftliğimizde bize özel üretilen ürünlerin nasıl daha iyi şekillerde size ulaşacağı bizim için en önemli konulardan biri. Bu yüzden akademimiz adı altında yapılacak olan çalışmalarda öncelikle konuyla ilgili uzmanlarla bir araya geleceğiz. Mutfak anlamında yapacağımız çalışmalar hem sizlere yapacağımız sunumlar anlamında bizi geliştirecek hem de Vegan mutfağa meraklı dostlarımızla bizi bir araya getirecek. Ayrıca Roi Akademi olarak vereceğimiz eğitimlerle istihdam yaratmayı hedefliyoruz. Alanında uzman kişileri davet ederek yapacağımız eğitimlerde konuklarımız mutfak elemanı, barista ve protokol sunumu gibi konularda sertifika programına tabi tutularak eğitim alacaklar.

Yanı sıra Roi Akademi çatısı altında konuk edeceğimiz uzman misafirlerimiz bize Vegan beslenmenin yollarını ve yararlarını anlatacak. Bilinçli beslenmenin faydalarını hep beraber tecrübe edeceğiz.
Dünya mutfağı içinde binlerce kültür ve tarz barındırıyor. Bu kültürler birbirinden leziz tatları, tarifler sayesinde başka kültürlere aktarıyor. Biz de bu yolda yeni şeyler öğrenerek dünya mutfağındaki farklı tarifleri Vegan mutfağa adapte ederek yeni lezzetler aramanın peşindeyiz.

Sırf sofralarda değil sizlerle mutfakta da bir araya gelmek istiyoruz. Atölyelerimizle, söyleşilerimizle birlikte olacağız. Öğreneceğiz, deneyeceğiz, tadacağız… Hep beraber büyük bir aile olmanın mutluluğunu tadacağız. Roi Akademi misafirlerini, yeni şeyler öğrenecek olmanın büyük hevesiyle ağırlamak üzere bekliyor….